Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Powstała młodzieżówka PiS

Treść

W przedpołudnie w Wielki Czwartek (24-03-2005) korzystając z dnia wolnego od zajęć spotkali się w Proszowicach młodzi sympatycy partii Prawo i Sprawiedliwość: studenci, uczniowie. Kilkunastoosobowa grupa inicjatywna wyraziła wolę powołania w Proszowicach Forum Młodych PiS. Po dyskusji jako cele działania FM PiS w powiecie proszowickim przyjęto :
- wspieranie realizacji programu Prawa i Sprawiedliwości i współtworzenie polityki partii,
- szkolenie członków i sympatyków PiS i FM PiS w celu przygotowania ich do działalności publicznej,
- reprezentowanie środowiska młodzieżowego wobec gminnych i powiatowych władz samorządowych, a także instytucji, organizacji społecznych i innych środowisk,
- podejmowanie współpracy pomiędzy organizacjami młodzieżowymi działającymi w powiecie proszowickim.
Na spotkaniu informację o działaniach i inicjatywach krakowskiego FM PiS przedstawiła koleżanka Izabela Duraj, która była członkiem małopolskiego zarządu FM. Zebrani wybrali kolegę Wojtka Rzadkowskiego na tymczasowego przewodniczącego powiatowego koła FM PiS i zobowiązali go do zgłoszenia wniosku rejestracyjnego do Zarządu Małopolskiego FM PiS.
Wszyscy chętni do współpracy w proszowickim Forum Młodych mogą się kontaktować z Wojtkiem Rzadkowski (tel. kom. 609 737 725), który jest również członkiem zarządu powiatowego Prawa i Sprawiedliwości w Proszowicach, albo z Panem Józefem Gawronem pełnomocnikiem powiatowym PiS w Proszowicach (tel. kom. 606 101 361).
Najbliższą inicjatywą Forum Młodych będzie spotkanie z Posłem PiS-u Panem Zbigniewem Ziobro w Proszowicach 13 kwietnia 2005.

Autor: (Józef Gawron)

Tagi: pis