Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Prezes Kaczyński w Krakowie

Treść

W poniedziałek (27 lutego 2006) przebywał w Krakowie Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Jednym z kilku spotkań jakie odbył Jarosław Kaczyński w tym dniu było zamknięte spotkanie z małopolskimi posłami i działaczami PiS. Na to spotkanie zaproszenie byli i wzięli w nim udział członkowie powiatowego Zarządu PiS z Proszowic wraz z Pełnomocnikiem Józefem Gawronem.

Wnikliwa analiza sytuacji politycznej, prace rządu i parlamentu, pakt stabilizacyjny - to były tematy poruszane na spotkaniu. Na pytanie zadawane z sali odpowiadał nie tylko Prezez PiS, ale także obecni na spotkaniu: wojewoda Witold Kochan i wice-wojewoda Andrzej Mucha a także Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski. Ich odpowiedzi wyjaśniły zebranym wiele wątpliwości i pozwoliły lepiej zrozumieć działania polityków z innych partii czy zauważalną ostatnio intensywną kampanię medialną przeciwko PiS-owi i braciom Kaczyńskim.

Rozmawiano również o przyszłości. W najbliższym okresie czeka partię Pierwszy Kongres PiS oraz na jesieni wybory samorządowe. Wybory bardzo ważne dla Polski albowiem samorządy w najbliższych latach będą wykorzystywać olbrzymie pieniądze unijne. Istotne jest aby wykorzystać je efektywnie dla rozwoju regionu i aby proszowickie również potrafiło po te fundusze sięgnąć

Autor: (jg)

Tagi: pis